м. Київ,
вул. Тарасівська, 29
подивитись на карті

телефон +38 098 888 00 28
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Про весілля Велике весілля: святкування та організація

Велике весілля: святкування та організація

Вибір місця для весілля – відповідальний етап організації урочистості, якому молоді мають приділити особливу увагу. Від банкетного залу залежить, звичайно, не все, але дуже багато. Щоб не розчаруватися, врахуйте широкий перелік факторів. Оскільки зазвичай весілля проводять у ресторані, ми розглянемо саме цей варіант святкування. Зали можуть мати різні розміри, місткість, стилі оформлення – вам потрібно просто знайти свій. Велике весілля у ресторані пройде на рівні лише в тому випадку, якщо ви оберете банкетний зал своєї мрії.

Для початку уявіть кожен аспект майбутнього приміщення, а заразом і свято в цілому. Вирішіть, що вам цікаво – легка повітряна веранда на березі озера або річки, індустріальний лофт, брутальний заклад з великою кількістю металу, дерева в оздобленні або щось ще. На ринку варіантів дійсно багато, але без розуміння, що ви хочете зрештою отримати, буде складно знайти свій.

Основні критерії вибору ресторану для весілля:

  • Форма банкетного залу. Вона важлива при розміщенні столів. Можливості для декору також визначаються конфігураціями приміщення.
  • Дизайн. Для деяких за статусом та стилем весіль потрібні особливі ресторани. Не намагайтеся шукати компроміси, щось додумувати – певний варіант чи підходить, чи ні. Обирайте душею.
  • Освітлення. У ресторані має бути продумана кожна дрібниця, а освітлення – це значний параметр, від якого залежатиме якість фото на виході.
  • Місце розташування. Важливих факторів два – район має бути зручним для всіх та подобатися вам.

Святкування великого весілля в ресторані, який від початку до кінця відповідає вашим вимогам, подарує безліч позитивних емоцій, запам’ятається надовго. Весільна урочистість – той день, який не можна планувати похапцем. Тож почніть пошуки ресторану вже сьогодні. А якщо говорити точніше – просто подзвоніть нам для вибору дати, бронювання та узгодження інших деталей співпраці.

Ресторан для великого весілля

Ресторан у Києві «Бістро Пекаря» з європейською кухнею має відмінне розташування – добиратися зручно. Звертаючись до нас, можна розраховувати на індивідуальний підхід, високий рівень сервісу, 100% святкову атмосферу. Ми готуємо власний хліб, печемо піцу в залі, робимо ароматні та корисні страви на грилі, надаємо послуги виїзного кейтерингу та проводимо класичні банкети з висококласним обслуговуванням під ключ. Велике весілля для нас не проблема, а просто чергова нагода приємно порадувати гостей.

Банкетна зала красива, простора, може бути декорована з урахуванням ваших побажань. ЇЇ площа складає 107 квадратів, висота стелі 2,9 м. Загальна площа ресторану 180 метрів. Місткість – 70 осіб. Працює послуга проведення банкетів «ALL INCLUSIVE». Пропонуємо власну широку винну та коктейльну карту.

Велике весілля у ресторані Києва «Бістро Пекаря» на Тарасівській, 29 стане найкращим днем ​​у житті вашої пари. Просто дзвоніть та вибирайте дату, робіть бронювання. Про решту подбаємо ми!

закрити вікно сповіщення

Ресторани – завжди про смак! Але зараз ресторани ще і про тепло, світло, Wi-Fi. Генератори працюють, і ми працюємо! Разом переможемо! 💙💛