м. Київ,
вул. Тарасівська, 29
подивитись на карті

телефон +38 098 888 00 28
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Обслуговування Проведення корпоративу для компанії

Проведення корпоративу для компанії

Корпоративи великих компаній проводять у відповідних приміщеннях. Дуже важливо, щоб у залі було достатньо місця для всіх учасників. Оформлення залів, перелік доступних послуг, рівень обслуговування – важливо все. Правильно обране місце гарантує учасникам максимальний комфорт. Чому провести корпоратив для співробітників у нашому ресторані в Києві чудова ідея? Про це далі.

Оренда залу для корпоративу

Банкети на корпоративи проводять у залах із різною місткістю – вона залежить від кількості співробітників компанії та запрошених осіб. Якщо ви плануєте стилізований, нестандартний захід, пошуки можуть вимагати додаткового часу.

Основні параметри, які потрібно враховувати:

  • Доступний бюджет. Замовити банкет можна на різні суми, тому одразу вирішіть, скільки ви готові платити. У святкові дні цінники часто вищі.
  • Дата. Якщо плануєте відзначити Новий рік у ресторані чи інше свято, бронюйте місця заздалегідь – у такому разі потрібні дати точно будуть вільні.
  • Число осіб. Для невеликої компанії знайти зал значно складніше, ніж на 30-100 осіб.
  • Стиль оформлення. Справа смаку, але якщо у вас є певні вподобання за даними параметрами, рекомендуємо їх врахувати.

Традиційний корпоратив у ресторані проводиться в окремій залі, яку компанія орендує на обрану дату. Сторонніх у банкетному приміщенні не буде.

Організація корпоративів

Мало зняти гарне приміщення – проведення корпоративів потребує грамотної організації. Потрібно продумати сценарій свята, розваги, конкурси. Співробітники не повинні нудьгувати.

У ресторані «Бістро Пекаря», що знаходиться на вулиці Тарасівській, 29 (Київ), вам запропонують сценарій новорічного корпоративу для маленької компанії або великого колективу співробітників. Провести корпоратив з колегами можна за будь-яким планом – все на ваш розсуд. Меню також погоджується, коригується з урахуванням побажань замовників. Ви озвучуєте свої вимоги ми виконуємо.

Доступні послуги на кшталт банкети «ALL INCLUSIVE». Вони будуть цікаві компаніям, зацікавленим у результаті без зайвого клопоту для себе. Сервірування, обслуговування, складання меню, узгодження всіх робочих моментів лягають на плечі наших спеціалістів. А ви отримуєте готовий результат – ідеально організоване за всіма параметрами свято. Якщо хочете організувати свято на природі, надаємо послуги виїзного кейтерингу. А також здійснюємо доставку у радіусі 1 км, вартістю близько 50 гривень.

Готуємо страви європейської кухні з італійськими акцентами. Вам буде не просто смачно, а дуже смачно – гурмани оцінять. Прямо в залі печемо свіжу гарячу піцу. Хліб робимо у своїй пекарні. Є гриль. Широка винна карта, отже ви можете дегустувати напої без обмежень. Коктейльна карта здивує багатством вибору навіть дуже вимогливих клієнтів.

Загальна площа ресторану для проведення корпоративів та інших свят становить 180 кв. м. Зал має 107 кв. м та розрахований на 70 осіб. Записуйтесь на перегляд, вибирайте дату та погоджуйте деталі майбутньої співпраці.

закрити вікно сповіщення

Ресторани – завжди про смак! Але зараз ресторани ще і про тепло, світло, Wi-Fi. Генератори працюють, і ми працюємо! Разом переможемо! 💙💛