м. Київ,
вул. Тарасівська, 29
подивитись на карті

телефон +38 098 888 00 28
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Про весілля Реєстрація одруження: вибір місця

Реєстрація одруження: вибір місця

Церемонія одруження – найурочистіша подія у житті молодої сім’ї. Навіть якщо молоді та їхні батьки мають скромний достаток, хочеться, щоб цей день став найяскравішим і незабутнім з дотриманням усіх весільних обрядів, шикарною сукнею нареченої, ошатним кортежем і, звичайно ж, шикарним банкетом у ресторані. Церемонія одруження і урочиста вечеря мають бути такими, щоб у молодят, їхніх родичів та друзів залишилося позитивне, нічим не зіпсоване враження. Треба заздалегідь вирішити, оренда банкетного залу якого ресторану вас найбільше влаштує.

Зазвичай урочиста реєстрація шлюбу відбувається у палацах одруження чи районних РАГСах. Офіційна церемонія узаконює відносини сімейної пари, про це вноситься запис до Книги записів актів цивільного стану, яку не можна виносити за межі РАГСу. Але якщо ви хочете провести незвичайну процедуру із заздалегідь розробленим сценарієм, то можна це зробити і в ресторані в Києві на Тарасівській, 29.

Неофіційна виїзна реєстрація шлюбу – захід барвистий та яскравий. На жаль, така процедура не має юридичної сили, але ж у РАГСі залишити свої підписи в Книзі записів актів цивільного стану та отримати штамп у паспорти можна і поза цим заходом того ж дня чи напередодні.

До неофіційної виїзної реєстрації шлюбу входить:

  • Організація фотозони, відповідно прикрашеної та облаштованої;
  • Розробка сценарію, що передбачає кожний етап церемонії;
  • Підбір музичного супроводу;
  • Підготовка фуршету для молодих та гостей.

Неофіційна реєстрація відрізняється оригінальністю, тут немає банальних напутностей та офіційних промов. Захід поєднує урочистість та романтику. Весілля в ресторані стане незабутнім.

 

Місце для реєстрації шлюбу

Спеціальний куточок для церемонії одруження можна оформити у ресторані «Бістро Пекаря» на Тарасівській, 29. Кімнату прикрасять живими флористичними композиціями, красиво задрапірованими меблями. Церемонія одруження проводиться у неофіційній обстановці зі своїм ведучим, який заздалегідь обговорить із нареченими спільну тематику заходу та розробить ексклюзивний сценарій. Тут буде зроблено чудові фотографії, проведено відеозйомку, можна замовити професійного фотографа.

Де відсвяткувати одруження

Вибираючи ресторан або кафе для урочистого банкету з приводу одруження, слід врахувати чимало важливих моментів. Наприклад, таких, як:

  • Місткість зали. Банкетний зал нашого ресторану місткістю 70 осіб;
  • Дизайнерське оформлення інтер’єру. Вся обстановка, скатертини, портьєри тощо повинні бути виконані в єдиному стилі, підібрані зі смаком;
  • Особливості кухні. У нас готують європейські страви, здебільшого італійські, є своя пекарня зі смачним хлібом, гриль для приготування овочів, м’яса та риби;
  • Різноманітність позицій коктейльної картки (алкогольні напої європейських країн);
  • Місце для танців, конкурсів, ігор (загальна площа ресторану 180 кв. м).

У ресторані «Бістро Пекаря» на Тарасівській, 29 є все необхідне, щоб перетворити ваше одруження на справжню казку: великий красиво оформлений зал площею 107 квадратних метрів, найсмачніші страви, кваліфікований персонал. Замовити банкет необхідно заздалегідь, обговоривши всі нюанси з адміністратором.

Весільне свято в ресторані пролетить, як одна мить, доставить тільки радісні емоції, а наприкінці не захочеться розлучатися з цим чудовим місцем. Але тут можна буде відзначити і річницю весілля, і день народження, і дитяче свято.

закрити вікно сповіщення

Ресторани – завжди про смак! Але зараз ресторани ще і про тепло, світло, Wi-Fi. Генератори працюють, і ми працюємо! Разом переможемо! 💙💛