м. Київ,
вул. Тарасівська, 29
подивитись на карті

телефон +38 098 888 00 28
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Ресторан на Новий рік

Новий рік у ресторані

«БІСТРО ПЕКАРЯ» - Київ

Завжди настає момент у році, коли час задуматися, де відзначити вашому колективу найказковіше свято. Прекрасним рішенням цього завдання є варіант скористатися послугою оренди банкетного залу, де можна провести новорічний корпоратив. Одним із ресторанів, що пропонує таку послугу у Києві, став «Бістро Пекаря» на Тарасівській, 29.

На яке число слід замовляти корпоративну вечірку? Хтось бажає зустрічати Новий рік у родинному колі вдома, а комусь неодмінно захочеться поринути у святкову атмосферу в новорічну ніч – 31 грудня. Така можливість є, адже наш ресторан європейської кухні з італійськими нотками працює і під час свята.

Ресторан на Новий рік

Які вимоги висуваються до закладу на Новий рік для проведення корпоративної зустрічі? Безперечно, банкет у ресторані – справа відповідальна. Ви можете довірити організацію вечора адміністрації ресторану. Тут є все, щоб «весело, весело зустріти Новий рік»:

 • Просторі зали (загальна площа становить близько 180 квадратних метрів);
 • Високі стелі, що забезпечують відчуття простору та повітря (майже 3-метрова висота);
 • Різноманітне меню європейської кухні;
 • Найсмачніша випічка та хліб, приготовані у власній пекарні;
 • Прямо у залі випікають піцу;
 • Коктейльна карта включає багатий асортимент італійських, німецьких, португальських, французьких та інших вин.

Одним словом, проблем із банкетним меню не буде. Адміністратори допоможуть врахувати смакові уподобання членів колективу, запропонують кілька варіантів смачних страв.

Кожна людина від Нового року чекає на щось особливе. Новорічна ніч у ресторані запам’ятається надовго завдяки цікавій програмі, бездоганному обслуговуванню, прикрашеному залу. Ресторан Києва «Бістро Пекаря» пропонує провести передноворічний банкет: практично буде замовити банкети «ALL INCLUSIVE» (напої та страви включені у вартість).

Ресторани для новорічного корпоративу

У Києві є чимало ресторанів, де можна відзначити новорічний корпоратив. Але далеко не всі з них можуть задовольнити підвищені вимоги до обслуговування в Новорічну ніч. Одним із оптимальних варіантів вибору ресторану стане «Бістро Пекаря» на Тарасівській, 29.

Що ми чекаємо від ресторану на Новий рік? Тут можна назвати кілька вимог:

 • Презентабельність та краса банкетного залу місткістю 70 осіб (107 кв. м);
 • Бездоганне обслуговування;
 • Смачна їжа;
 • Різноманітність алкогольних та безалкогольних напоїв;
 • Зручне розташування ресторану.

Не останньою умовою є і ціна банкету. Все це ви знайдете у ресторані «Бістро Пекаря».

Чи думали ви, що колись зможете зустріти Новий рік у ресторані зі своїми колегами та друзями? Така можливість у вас з’явиться, якщо ви вчасно замовите банкет у «Бістро Пекаря». І тоді карнавальна ніч, яку ви кожну новорічну ніч спостерігаєте лише по телевізору в однойменному фільмі, перетвориться на реальність. Веселого вам Нового року! Щастя та успіху в Новому році!

закрити вікно сповіщення

Щонеділі безлімітний
SEAFOOD BRUNCH!

Резервуйте столик!

З 11:00 до 16:00 безлімітне просеко і апероль шприц!

📍БІСТРО ПЕКАРЯ, вул. Тарасівська, 29