м. Київ,
вул. Тарасівська, 29

телефон +38 098 888 00 28
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Про весілля Весілля в стилі рустик: особливості стилю

Весілля в стилі рустик: особливості стилю

Весільне свято – це подія, яку хочеться зробити найбільш незабутньою в житті. Існує маса стилів, в яких воно може бути оформлене, але сучасні наречені знаходять все більше чарівності у весіллі а-ля рустик. Головна риса цього стилю – простота, завдяки якій таке рішення ніколи не вийде з моди, а гості почуватимуться максимально комфортно.

Ще один плюс полягає в тому, що весілля рустик дозволяє суттєво заощадити бюджет і при цьому анітрохи не втратити в шармі того, що відбувається. Такий стиль нагадує присутнім про те, що молодята будуть створювати своє домашнє вогнище – все максимально затишне і зручне.

Також рустикальний стиль весілля передбачає особливий декор, завдяки якому свято стане неповторним. Це варто пам’ятати, влаштовуючи банкет у ресторані.

Весільний декор у стилі рустик

Перш ніж розпочати власне оформлення, потрібно вибрати зал. Оскільки рустик – це в першу чергу про комфорт, то він має бути досить великим. «Бістро Пекаря» у Києві на вулиці Тарасівській, 29, якраз слушний варіант – це приміщення загальною площею 180 квадратів, а площа зали становить 107 квадратних метрів, там можна вільно розмістити до 70 гостей. Завдяки високим стелям (майже три метри), можна буде встановити арку, обвиту плющем або виноградом.

Також оформлення весілля у стилі рустик, якщо вибрати саме наш ресторан для весілля, можна доповнити мішковиною на стільцях, на столи поставити букети польових квітів, а замість традиційних серветок використовувати полотняні. Кухня у нас відповідна: європейська з італійськими акцентами, що дуже підходить для стилю рустик. Тут прямо в залі печуть піцу, є власна пекарня, так що до столу можна подати свіжий ароматний хліб.

Є гриль, пропонується широкий вибір якісних витриманих вин, а для молодят, які вирішили святкувати на свіжому повітрі – послуга виїзного кейтерингу. До речі, на відкритому просторі декор у стилі рустик набуває ще більшої актуальності та дозволяє проявити фантазію. Водночас у випадку з рестораном підкуповує послуга банкети «ALL INCLUSIVE». У нас також завжди можна скористатися послугою доставки – вона діє в радіусі кілометра, вартістю близько 50 гривень.

Стиль рустик на весіллі

Це ідеальний варіант для літнього та особливо для осіннього весілля, але й узимку не треба від нього відмовлятися, оскільки завжди можна вибрати відповідний ресторан Києва. Сьогодні весілля у стилі еко-рустик повністю відповідає сучасним тенденціям, до втілення яких прагне столиця України. Молодята в буквальному сенсі будуть у тренді, а фото на тлі такого оформлення обов’язково вийдуть дуже ефектними.

Вибираючи весільний стиль рустик, потрібно враховувати, що для кожної пори року існують свої варіанти оформлення, також багато уваги приділіть меню. Тобто весілля, яке проводиться влітку, буде схоже на осіннє або зимове лише загальним напрямком. Використання сезонних продуктів та декору – важлива відмінна риса цього стильового спрямування.

Рустик – це завжди красиво, таке весілля можна зробити скромно та зі смаком, а можна перетворити на головну модну подію сезону, все залежить від мети.