м. Київ,
вул. Тарасівська, 29
подивитись на карті

телефон +38 098 888 00 28
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Про весілля Як обрати банкетний зал на весілля

Як обрати банкетний зал на весілля

Церемонія одруження та гарне застілля — неодмінні атрибути свята. Як правильно вибрати зал для весілля, щоб залишилися задоволені і гості, і самі наречені? У цьому процесі є кілька нюансів, що дозволяють знайти гідну територію, де повноцінний комфорт буде забезпечений всім присутнім:

  • Банкетний весільний зал вибагливий до тематичного оформлення;
  • Багате на частування весілля в ресторані — мрія, яку ми з радістю втілимо для наших гостей;
  • Система «ALL INCLUSIVE» з банкетного обслуговування подарує задоволення всім, хто прийшов привітати молоду пару з початком сімейного шляху.

Весільний банкетний зал: особливості оренди простору для свята

До місця святкування дати реєстрації стосунків чоловіка та жінки висуваються виняткові вимоги. Серед побажань:

  • Простір — одна з важливих умов, за якої на весільному святкуванні з’являється відчуття повітряності, легкості, витонченості свята. Намагаєтеся відшукати банкетний зал для весілля на 15, 20, 30 чоловік? Наш заклад здатний розмістити до 70 гостей в одному приміщенні. Площа святкової кімнати складає 107 кв. м, а всього ресторану – 180 кв. м. Стеля «Бістро Пекаря» досягає майже триметрової висоти. Весільне святкування пройде на найвищому рівні, якщо як місце проведення найромантичнішого дня сім’ї розглядається саме наш заклад;
  • Банкетний зал для весілля має бути оптимальним за ціною за тимчасове користування. Варто не забувати, що оренда банкетного залу — лише частина численних витрат на весільне свято. Саме тому оптимальні пропозиції щодо вартості та різних додаткових бонусів розглядаються клієнтами в першу чергу;
  • Хороше розташування місця проведення свята. У самому серці української столиці, на вулиці Тарасівській 29, розміщено наш заклад. До нього можна дістатися з будь-якої точки на карті Києва і так само легко виїхати після свята.

Замовити банкетний зал для весілля: як знайти гідні пропозиції

Чи можна зняти весільний зал, банкетне меню якого підкорить своєю різноманітністю всіх запрошених? Робити вибір на користь європейської кухні з італійськими нотками є мудрим кроком організаторів події. Якщо комусь із гостей дуже сподобалося певні страви, їх можна буде замовити додому кур’єрською доставкою. Доставка їжі здійснюється в радіусі 1 км від ресторану та коштуватиме лише 50 гривень.

Ми пропонуємо виїзний кейтеринг, якщо приміщення для весілля молода пара вирішила орендувати тільки для найближчих родичів, а з гостями провести свято десь на природі.

Організувати банкет у ресторані — означає, зробити ставку на те, що свято пройде на найвищому рівні, з великою кількістю напоїв, свіжого хліба, страв на грилі і навіть з піцою. Гастрономічні шедеври від шефа приємно здивують усіх, хто вирішив бути поряд із молодятами у важливий день. Вина з різних куточків планети подарують захоплення гостям та подружжю.

Весільна подія, проведена у ресторані «Бістро Пекаря», назавжди залишиться в пам’яті смачними частуваннями, незвичайною атмосферою та ідеальним обслуговуванням.

закрити вікно сповіщення

Ресторани – завжди про смак! Але зараз ресторани ще і про тепло, світло, Wi-Fi. Генератори працюють, і ми працюємо! Разом переможемо! 💙💛