м. Київ,
вул. Тарасівська, 29

телефон +38 098 888 00 28
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Про весілля Весілля в стилі лофт - ідеї декорування

Весілля в стилі лофт – ідеї декорування

Весілля – це особливий захід, який дозволяє двом закоханим людям створити нову сім’ю з надією на щасливе майбутнє.

Звичайно, для того, щоб наречена та наречений вдало провели довгоочікувану урочистість, важливо продумати численні нюанси та постаратися реалізувати найкращі ідеї. Наприклад, можна замовити банкет для того, щоб потім зробити красиві та оригінальні фото весілля у стилі лофт. Якщо у чоловіка та жінки є незвичайні побажання щодо свята, то подібний варіант може бути гідно оцінений.

Отже, підготовка буде значною. У всьому потрібно підкреслювати мінімалізм та простоту. Гламур не підійде, адже обраний лофт на весілля та звичайні ідеї щодо прикраси інтер’єру залу, створення образів молодят не будуть актуальними.

Звичайно, найчастіше вдається вибирати лофт для весілля. У цьому випадку навіть необов’язково шукатиме банкетний зал, який відрізнятиметься цегляними або бетонними стінами, великими вікнами, голими трубами. Атмосферу вдасться створити навіть за допомогою відповідного декору, але потрібно прагнути простоти. Колірна гама буде простою та мінімалістичною, а основними кольорами стануть сірий, бежевий та коричневий, мідний, бронзовий та сталевий.

Оформлення весілля у стилі лофт

Дуже важливо правильно оформити довгоочікуване свято. Якщо планується весілля у ресторані, то можна орендувати приміщення нашого ресторану «Бістро Пекаря», площею 180 квадратних метрів та зі стелями висотою 2,9 м. Площа зали при цьому становитиме 107 кв. м, але цього достатньо для того, щоб прийняти до 70 гостей.

Потім потрібно правильно зрозуміти, що являє собою весільний лофт і як краще оформити банкетний зал:

  • Декоративний фон. Від нього можна відмовитися, якщо задня стіна має якусь фактуру. В інших випадках можна створити прямокутну арку з атласними стрічками металевих відтінків, використовувати оригінальні дошки, дощ із лампочок на різних рівнях.
  • Банкетний зал. Його оформлення буде найпростішим. На стіл потрібно накинути тканину з урахуванням колірної гами свята, поставити кілька маленьких композицій квітів, також можна поставити свічки або повісити гірлянду. Стільці вже не потрібно прикрашати.
  • Фотозона. Для її оформлення підійдуть вивіски з підсвічуванням, дерев’яні піддони, крейдяна дошка, світильники у металевих формах, свічники з пляшок.

Отже, не потрібно вибирати елегантний та дорогий декор лофт весілля, адже це суперечитиме стилістиці.

Проведення весілля лофт

Замовити банкет просто можна в ресторані «Бістро Пекаря», що знаходиться в Києві, на вулиці Тарасівська 29. Талановиті кухарі самостійно печуть піцу, а ще працює власна пекарня та гриль. Меню засновано на європейській кухні з італійськими нотками. Для молодят та їхніх гостей пропонується гідна коктейльна карта і, звичайно, є найкращі вина з різних країн світу. За бажанням можна замовити банкет, який буде проведено у форматі all inclusive або замовити виїзний кейтеринг для проведення заходу в іншому місці. У будь-якому випадку ресторан лофт для весілля буде гарним варіантом.

Молодята мають не лише вибрати ресторан та банкетний зал, а й продумати свої образи. Наречений може одягнути навіть джинси з картатим або оксамитовим піджаком, але від запонок та краватки важливо відмовитись. Вибираючи сукню для весілля в стилі лофт, можна використовувати матеріали (атлас, шовк і шифон) фасоном «русалка», А-силует. Якщо наречений та наречена виглядатимуть належно, зал буде оформлений красиво, а свято виявиться продуманим, то весілля залишить найкращі спогади про себе.