м. Київ,
вул. Тарасівська, 29
подивитись на карті

телефон +38 098 888 00 28
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Все про їжу Обираємо ресторан на 8 Березня

Обираємо ресторан на 8 Березня

Ніколи не рано зайнятися питанням оренди залу для проведення корпоративу до 8 березня. Кожна компанія, що поважає себе, проводить для своїх співробітниць свято Міжнародного жіночого дня в ресторані. Тут усіма шановні та улюблені жінки зможуть по-справжньому повеселитися та відпочити.

Вирішуючи проблему, який ресторан для 8 Березня обрати, багато хто зупинить свій вибір на закладі «Бістро Пекаря» на Тарасівській, 29. Тут є всі умови для проведення свята, що запам’ятається:

  • Великий гарний зал на 70 місць площею 107 квадратних метрів (сам ресторан розташований на 180 квадратних метрах);
  • Італійська кухня з широким вибором страв з морепродуктів та інших делікатесів;
  • Багата коктейльна карта, що включає вина світових брендів;
  • Власна пекарня, що готує свіжий ароматний хліб.

Прямо в залі можна спекти справжню італійську піцу, що стане чудовою розвагою для прекрасних дам. Кафе на 8 березня на Тарасівській, 29 – це той ресторан Києва, де без особливих проблем можна замовити послугу банкети «ALL INCLUSIVE», щоб позбавити себе зайвих клопотів з організації корпоративу для жінок. Ресторан розташований у зручному місці у центрі Києва. Жіночому колективу дуже приємно опинитися в красиво оформленому кафе, де можна буде по-справжньому відчути себе прекрасною половиною людства.

8 Березня у ресторані Києва

Свято 8 Березня особливе. Усі жінки цього дня хочуть почуватися красивими, молодими, коханими. 8 Березня ресторан Києва «Бістро Пекаря» відчинить двері для милих дам. До їх послуг:

  • Різноманітне найсмачніше меню, яке необхідно узгодити з адміністрацією заздалегідь;
  • Ексклюзивне оформлення зали;
  • Бездоганний обслуговуючий персонал.

А найголовніше – кохання та повага з боку чоловічої частини колективу. У день 8 Березня у ресторані на честь представниць жіночої статі прозвучать вірші та пісні, слова захоплення їхньою красою та людськими якостями. Щоб свято пройшло організовано, необхідно заздалегідь знайти ведучого вечора, який складе захоплюючу програму. Якщо ж ви хочете провести корпоратив на честь 8 березня у своєму офісі, то немає нічого простішого, ніж замовити ресторанне меню з доставкою. Кур’єри привезуть вибрані страви, якщо ваша організація знаходиться в радіусі 1 км від нашого ресторану.

Італійський ресторан «Бістро Пекаря» приймає замовлення на корпоративи на честь Міжнародного жіночого дня. День і час необхідно узгоджувати заздалегідь, тому що напередодні свята може не виявитися вільного час для вашого колективу.

закрити вікно сповіщення

Ресторани – завжди про смак! Але зараз ресторани ще і про тепло, світло, Wi-Fi. Генератори працюють, і ми працюємо! Разом переможемо! 💙💛